Holdet bag Scanleasing

Scanleasing Danmark A/S sørger for at du som kunder får den bedste vejledning før, i og efter din leasingaftale.
Dette kan ikke udføres uden at have de mest kompetente medarbejdere indenfor branchen.
Sammen med vores passionerede og dedikerede personale vil du opleve et trygt samarbejde.

Ring til os på 70 20 69 25

Kristian Bjørn Andersen

Leasingrådgiver
+45 2683 8127
Send en mail kristian@scanleasing.com
+45 2683 8127

Michael Callesen

Leasingchef - Forhandlernetværk +45 6012 6825
Send en mail michael@scanleasing.com
+45 6012 6825

Sabrina Ø. Jørgensen

Kundesupporter +45 7020 6925
Send en mail sabrina@scanleasing.com
+45 7020 6925

Susanne Birk Christensen

Intern supporter +45 7020 6925
Send en mail susanne@scanleasing.com
+45 7020 6925

Alexander Øbro

Investeringsdirektør +45 7020 6925
Send en mail alexander@scanleasing.com
+45 7020 6925

Peter Larsen

Administrerende direktør
Send en mail peter@scanleasing.com